Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA u wójta Janowca

Utworzony przez Jan Przetarg, 30 grudnia 2012 r. o 18:16 Powrót do artykułu
Zapraszam na tradycyjne rozpoczęcie roku szkolnego w Nowym Hogwarcie w Janowcu w dniu 4 września 2017 r. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Harry Poter napisał:
Zapraszam na tradycyjne rozpoczęcie roku szkolnego w Nowym Hogwarcie w Janowcu w dniu 4 września 2017 r.
 Nie wiem dlaczemu 4 września, ale co ja mogę będąc młodym czarodziejem. Tak czy inaczej zapraszam i gwarantuję, że wielu czarowników tam spotkacie. Cudowtwórców, okultystów, Wróżki Smużki, a może i naszego plebana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy 1 września 2017 r. jest dniem wolnym od pracy dla nauczycieli ZS w Janowcu? 67 dni wolnych + 1 września, czyli w Janowcu 68 dni. Tu chciałabym pracować, bo magię też lubię, a za tę katolicką magię oddałabym cnotę w czarnej mszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 września 2017 dla nauczycieli ZS w Janowcu to dzień magii i baśni. Tylko pozazdrościć . Cześć z nich dojedzie autokarem na rozpoczęcie roku szkolnego a cześć przyleci na miotle. Tylko co z rodzicami co chcą być obecni na tak wzniosłej uroczystości . Bileciki trza będzie kupić .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A apel smoleński będzie? Bo jak nie to się nie liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy Polak napisał:
A apel smoleński będzie? Bo jak nie to się nie liczy.
 Żartujesz chyba. W Janowcu ważniejsze są Wróżki Smużki i Bulwiaki niż pamięć o dniach słusznie POmijanych. Żeby tylko organizatorom tego ePOkowego wydarzenia POgoda dopisała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O POgodę ty się nie boj. Janusz z Jankiem POprosili świętą Schetynę od Budki i POgoda nie zakłóci tego pierwszego, niezaPOmnianego wydarzenia w historii naszej oświaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
O POgodę ty się nie boj. Janusz z Jankiem POprosili świętą Schetynę od Budki i POgoda nie zakłóci tego pierwszego, niezaPOmnianego wydarzenia w historii naszej oświaty.
 Z patronów Janowca znam tylko św. Stanisława i św. Małgorzatę, świętej Schetyny od Budki nie znam i wątpię, żeby coś mogła dobrego zrobić dla Janowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bańka mydlana powstała z rządów Janka powoli przewraca domek z kart o nazwie Gmina Janowiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobrze niech tam coś się stało że rozpoczęcie roku nie będzie na terenie szkoły... Tylko mam pytanie w razie jakby coś podczas tego bajecznego otwarcia roku szkolnego coś stało się jakiemukolwiek dziecku czy bądzie to traktowane tak samo jakby stało się w szkole? I kto wtedy weźmie odpowiedzialność za dzieci które po rozpoczęciu roku zawsze spotykały się z nauczycielami w swoich klasach? Kto? No jakby nie patrzeć jest to całkiem inny ośrodek do czego innego przystosowany niż szkoła. Czy w ogóle było to przemyslane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlecenidawca - dyrektor 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja próbuje rozgryźć jaki jest sens , jaki jest cel żeby transportować całą szkołę do magicznych ogrodów . Przecież to są koszta z naszych gminnych pieniędzy . No ale okazja aby główny Bulwiak gminy Janowiec mógł wystąpić w roli głównej jest bezcenna. Reszta dziwolągów ma patrzeć i podziwiać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baran jeszcze raz baran do potęgi entej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim bezpieczeństwo dzieci zastanawiam się czy w ogóle pójść bo rozpoczęcie roku to powinno być rozpoczęcie roku szkoła przede wszystkim, nauczyciele i koledzy... A nie zjeżdżalnie, bulwiaki...A sztandar jeszcze jakby wnieść...wokół fontanny i wyjście z mroczyska...No dobra A swoją drogą koszty te powinny też być policzone czy naszą szkołę (gminę) naprawdę stać na taką rozrzutność??? Można by za te pieniądze coś dla dzieci zrobić kupić, naprawdę jest dużo wydatków składek dla rodziców, ja bym zrozumiał jakby było bez galowego otwarcia i saunowania ludzi w tej sali ze względu na męczące wypowiedzi niektórych przedstawicieli władz. Nawet byłoby sprawniej jakby było w klasach nauczyciele i tak wszystko powiedzą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w tym roku nie będzie w Janowcu przemarszu orkiestr dętych? Miało być wydarzenie cykliczne już się przyzwyczailiśmy i co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwoląg z Janowca napisał:
A ja próbuje rozgryźć jaki jest sens , jaki jest cel żeby transportować całą szkołę do magicznych ogrodów . Przecież to są koszta z naszych gminnych pieniędzy . No ale okazja aby główny Bulwiak gminy Janowiec mógł wystąpić w roli głównej jest bezcenna. Reszta dziwolągów ma patrzeć i podziwiać .
Jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo, że chodzi o pieniądze. Nie mieszajmy więc dwóch systemów wartości. Koszty dla gminy mogą być zyskiem dla jej przedstawicieli. Wartości niematerialne o charakterze np. wizerunkowym mogą stanowić o przyszłości partii, czy osób. W życiu, a już szczególnie w polityce nic nie jest takie na jakie wygląda. Zadawać pytania nie jest niczym złym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
O POgodę ty się nie boj. Janusz z Jankiem POprosili świętą Schetynę od Budki i POgoda nie zakłóci tego pierwszego, niezaPOmnianego wydarzenia w historii naszej oświaty.
Czuję w kościach opady deszczu, grad i burzę, temp. ok 14 stopni i zakończenie imprezy w Gminnym Ośrodku Kultury. Wieniec dowiezie się później.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dyrektor Zespołu Szkół w Janowcu, Wójt Gminy Janowiec oraz Zarząd Magicznych Ogrodów  zapraszają wszystkich uczniów janowieckich szkół i ich rodziców na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017/2018 w „Rodzinnym parku tematycznym Magiczne Ogrody w Trzciankach” w dniu 04 września (poniedziałek)" Nigdy w życiu nie uwierzę w taką kolejność zapraszająych. Dla mnie to brzmi tak, jakby ta Polka z Rimini zapraszała tych "uchodźców z Afryki Pólnocnej" na imprezę na plaży nad ranem. Wydaje mi się, że znam Panią Dyrektor i wiem jak może się czuć "zapraszając" na takie rozpoczęcie roku szkolnego. Kobieta na Wójta Gminy Janowiec w następnych wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt Gminy Janowiec oraz Zarząd Magicznych Ogrodów  zapraszają wszystkich uczniów janowieckich szkół i ich rodziców na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017/2018 w „Rodzinnym parku tematycznym Magiczne Ogrody w Trzciankach” w dniu 04 września (poniedziałek). Tak brzmi bardziej wiarygodnie, czyż wszak nie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co na to kuratorium?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...